Home / PayFix Destek / Payfix Girilmiyor

Payfix Girilmiyor

Payfix Girilmiyor

Payfix dijital cüzdan seçenekleri arasında hızlı yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. BDDK ve Merkez Bankası onaylı şekilde hizmet veren bu dijital cüzdan sizin nakit para ile gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri dijital cüzdan aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedir. Payfix kayıt adımınızı anında tamamlayarak fatura ödemeleri, internet alışverişleri ve para transferlerine kadar birçok alanda tek bir tık ile işlemlerinizi tamamlayın!

Payfix Giriş Sorunu

Payfix girilmiyor; Payfix giriş adımlarında sorun yaşamamak için kullanmış olduğunuz teknik cihaz ve ağ bağlantısı konusunda seçici olmalısınız. Hem erişimin sorunsuz tamamlanması hem de kısa bir süre içerisinde sisteme giriş adımının şekillendirilmesi için özel bir alt yapı geliştirilmiştir. Payfix sisteminde giriş sorunu yaşayan kişilerin öncelikli olarak kullandıkları teknik unsurlardan kaynaklanan bir problem yaşayıp yaşamadıklarını incelemeye almaları gerekmektedir. Bu sorunlardan kaynaklanan durumlarda Payfix bir sorumluluk üstlenmeyecektir.

Payfix Giriş Püf Noktaları Nelerdir?

Payfix girilmiyor; Payfix giriş sorunu yaşayan kullanıcıların firma tarafından sunulmuş olan püf noktalarına bir göz atması gerekiyor.

  • Payfix giriş adımlarında TC kimlik numarası ve kayıt aşamasında belirlenmiş olan şifre bilgileri belirtilen alana eksiksiz bir biçimde girilmelidir.
  • TC kimlik numarasında ya da şifre bilgilerinde tek bir aksaklık dahi meydana geldiği zaman bu durumun hesabınıza giriş aşamasını olumsuz yönde etkileyeceği de belirtilmelidir.
  • Giriş aşamasında telefonunuza gönderilecek olan onay kodunu da aynı şekilde eksiksiz yazmanız gerekir.

Bu detaylara dikkat eden kişilerin sisteme giriş aşamasında bir sorun yaşamayacakları belirtilmektedir. Giriş adımının sonrasında pratikliği ve hızı ile sizi memnun eden bir tasarım sizi karşılayacaktır.

Payfix Giriş Onay Kodu Gelmiyor!

Payfix girilmiyor; giriş sorunu yaşayan kişilerin sıklıkla yaşadıkları bir diğer problem de onay kodunun gelmemesidir. Kişilerin sisteme giriş adımını tamamlayabilmesi için telefonlarına gelen onay kodunu da sisteme girmeleri gerekir. Bu onay kodu hesabınıza erişim adımını çift kademeli biri güvenlik sistemine bağlamayı mümkün kılar. Güvenlik önlemleri arasında değerlendirilir. Kayıt aşamasında vermiş olduğunuz telefon numarası hatalı ise ya da e mail adresinize gelen doğrulama mailini yanıtlamadıysanız onay kodu gönderimi ile alakalı sorunlar yaşanabilir.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir