Home / PayFix Destek / Payfix Giriş Yap

Payfix Giriş Yap

Payfix Giriş Yap

Payfix tarafından sunulan hizmetler; Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve BDDK tarafından onaylanmıştır. Ulusal ve uluslar arası alanda geçerli olan lisanslar doğrultusunda hizmet verilmektedir. Fatura ödemelerinden başlayarak bahis sitelerine para yatırma adımına kadar kusursuz şekilde kullanılabilir. Sistem 7/24 aktif bir alt yapıya sahiptir.

Payfix Giriş Aşaması

Payfix giriş yap butonuna tıklayarak firmada oluşturduğunuz hesabınıza anında erişim sağlayabilirsiniz. Giriş aşamasında kişilerin dikkate alması gereken püf noktaları;

  • Giriş aşamasında TC kimlik numaranızı ve kayıt sürecinde kendi isteğiniz ile belirlemiş olduğunuz şifrenizi istenen alana eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.
  • Bu verilerin istenen alana girişi sırasında herhangi bir harf ya da sembol hatası yapmamanız gerekiyor.
  • Harf ya da sembol hatası yapıldığı zaman kişilerin giriş talepleri Payfix tarafından reddedilecektir.
  • Giriş sürecinde telefon numaranıza bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodunun belirtilen alana anında girilmesi lazımdır. Siteye vermiş olduğunuz telefon numarası ya da e-mail doğrulama sisteminde bir sorun varsa onay kodunun gönderilmesinde sıkıntı çıkabilir.

Bu hususları göz önünde bulundurarak erişim adımın sorunsuz tamamlayarak fatura ödeme işlemlerinden e-oyun ödemelerinize kadar anında gerçekleştirebilirsiniz.

Payfix Mobile Giriş Adımı

Payfix giriş yap aşamasını mobile olarak da tamamlama hakkınız bulunuyor. Payfix mobile sistem özellikleri güvenilirliği, hızı ve açık/anlaşılır ara yüzü ile memnuniyet uyandırmaktadır. Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz ile tüm finansal akışınızı gözden geçirmek isterseniz Payfix sizin için harika bir seçim olacaktır. Mobile erişim adımında uygulama kullanma imkanınız bulunuyor. Google Play Store ve AppStore gibi uygulama marketler kapsamında kullanıcıların ücretsiz şekilde Payfiix uygulamasını indirme hakları vardır. Mobile sistemde kullandığınız cihazın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Tercihen sadece sizin erişiminize açık olan cihazları kullanmalısınız. Ortak kullanılan cihazlarda Payfiix hesap güvenliği bağlamında sorun yaşanabilir.

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix giriş yap adımında, işlem akışında yaşanan sorunlar ile alakalı 0850 455 11 11 numaralı telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sistemi sizin sorununuzun kısa sürede çözüme kavuşturulması için çaba harcayacaktır. Alanında uzman temsilcilere bu telefon numarası üzerinden 7/24 erişebilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir