Home / PayFix Destek / Payfix Giriş

Payfix Giriş

Payfix Giriş

Payfix giriş ve kayıt adımları pratik bir tasarım alt yapısı ile desteklenmektedir. Payfix dijital cüzdan firması sizin ödeme adımlarınızı daha pratik ve güvenilir hale getirmeyi vaat eder. Sunmuş olduğu tüm hizmetleri BDDK güvencesi ile kişilere arz etmektedir. Payfix kayıt adımını tamamlayarak mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden giriş adımlarınızı tamamlayabilirsiniz. Giriş süreci sonrasında sizi açık ve anlaşılır yapısı ile Payfix ana ekranı karşılayacaktır.

Payfix Giriş Detayları Nelerdir?

Payfix giriş adımında sorun yaşamamak adına şu hususların dikkate alınması gerekmektedir;

  • Giriş aşamasında TC kimlik numarası ve kayıt aşamasında belirlemiş olduğunuz şifrenin belirtilen alana girilmesi gerekir.
  • Bu verilerin girişinde harf, sembol ya da numara hatası yapmamanız gerekiyor. Yapılan en ufak bir numara hatasında dahi giriş adımınızda sorun yaşanacaktır.
  • Giriş aşamasının son adımı telefon numaranıza gelecek olan onay kodunun istenen alana girilmesidir. Bu onay kodu giriş aşamasının güvenlik çemberidir. Telefon numarası ve şifrenizi ele geçiren kişilerin hesabınıza erişimini engeller.

Bu hususlar üzerinden en kısa süre içerisinde giriş adımını tamamlayabilir ve ödeme adımlarınızı başlatabilirsiniz. İşlem hızı, giriş pratikliği, ara yüz kullanımı konusunda global trendleri ve gelişimleri takip eden bir hizmet sunulacaktır.

Payfix Mobile Giriş

Payfix giriş adımlarını sorunsuz şekilde mobile ara yüz aracılığı ile tamamlama hakkınız da bulunuyor. Mobile ara yüz kişilerin en kısa süre içerisinde akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden erişim adımlarını tamamlamalarını mümkün kılmaktadır. Mobile erişim sürecinde uygulama kullanmak isteyen kişilerin Google Play Store ve AppStore üzerinden Payfix mobile aplikasyonunu indirme hakkı vardır. Uygulama indirmek zorunluluk değildir. Mobile web tarayıcıları üzerinden de sistemin mobile ara yüzüne erişim sağlanabilir.

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix giriş işlemlerinde ya da ödeme kademelerinde biri sorun yaşarsanız anında müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız gerekiyor. 0850 455 11 11 numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetlerine anında erişim sağlayabilirsiniz. Konusunda uzman olan temsilciler sorununuz her ne ise onun çözümü için gerekli desteği sunacaktır. Ayrıca sisteme dair yorum ve değerlendirmeler de yetkililere iletilebilir.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir