Home / PayFix Destek / Payfix Güvenilir mi?

Payfix Güvenilir mi?

Payfix Güvenilir mi?

Payfix güvenilir mi; Payfix ödeme kuruluşu BDDK ve Merkez Bankası’ndan onaylı şekilde hizmet vermektedir. Ödeme adımları, para transferleri ve internet alışverişlerinde sorunsuz bir şekilde Payfix firması kullanılabilir. 13 yaşından büyük olan herkes sorunsuz şekilde Payfix hesabı oluşturabilmektedir. Ayrıca bu hesabı açabilmek için illa bir bankada hesabınız olması gerekmiyor. Hesabınız olmasa dahi Payfiix hesabınıza para aktarımını ATMler üzerinden kartsız işlem ile tamamlayabilirsiniz.

Payfix Hakkında

Payfix dijital çağa ayak uyduran kullanımı oldukça kolay olan bir online cüzdan sistemi geliştirmiştir. Sistem özellikleri BDDK onaylı yapısı ile memnun bırakmaya devam etmektedir.

  • Payfix 7/24 aktif bir ödeme kuruluşudur.
  • Payfix hesabını sadece kendi kimlik bilgileriniz ile açmanıza izin verilmektedir.
  • Ayrıca sadece kendi banka hesaplarınız üzerinden ya da kendi bilgileriniz ile kartsız işlem aracılığı ile Payfix hesabına yatırım yapmanıza izin verilir.
  • Sadece hesaba yatırım konusunda değil aynı zamanda çekim işlemlerinde de seri bir alt yapı tasarlanmıştır. Payfix hesabınıza tanımlamış olduğunuz banka hesap numarası üzerinden para çekimini de gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalar için işlem talebiniz dikkate alınır.

Bu detaylar ödeme işlemlerinin hızını artırırken sistemi kullanan kişilerin memnuniyetini de pekiştiren hususlar arasındadır.

Ödeme Hızı Yüksek Midir?

Payfix güvenilir mi; ödeme hızı konusunda göstermiş olduğu performans ile ne derece güvenilir bir sistem olduğunu bir kere daha kanıtlamaktadır. Hem Payfix hesabına yapılan yatırımlar hem de kart üzerinden gerçekleştirilen ödemelerin anında hesaba yansıması için aktif bir alt yapı geliştirilmiştir. Ödeme hızında size belirtilen zaman aralığında işleminizin tamamlanması sorun ile karşılaştıysa anında müşteri hizmetlerine bağlanarak sorun ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetleri Sistemi

Payfix güvenilir mi; müşteri hizmetleri sistemi müşteri memnuniyeti konusunda ne derece hassas bir sistem geliştirildiğini bir kere daha göstermektedir. 7/24 sorunsuz şekilde canlı destek hattına erişim sağlayarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Payfix müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 455 11 11 numaralı hattı kullanmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine sadece sorularınızı değil aynı zamanda sisteme dair değerlendirmelerinizi de iletme hakkınız bulunuyor.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir