Home / PayFix Destek / Payfix Hakkında

Payfix Hakkında

Payfix Hakkında

Payfix hakkında güvenlik incelemeleri yapıldığı zaman e-cüzdan konusunda en seçkin hizmeti veren kuruluş olduğu fark ediliyor. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası ve BDDK onaylı şekilde hizmet veren bu dijital cüzdan sisteminde 13 yaşından büyük olan her birey hesap sahibi olabilmektedir. Sistem mobile ve masaüstü versiyon üzerinden erişime açıktır. Artık tüm hesap denetimlerinizi mobile sistem üzerinden tamamlamak için uygulama yükleme ya da web tarayıcı kullanma yollarını seçebilirsiniz.

Payfix İşleyişi Hakkında İnceleme

Payfix hakkında yapılan en yaygın yorum güvenilir ve hızlı bir ödeme sistemi oluşturmuş olmasıdır. Bu alanda Payfix işleyişine dair dikkate alınması gereken hususlardan bazıları;

  • Payfix hesabı sahibi olmak için illa bir banka hesabınız olması gerekmiyor. Banka hesabınız olmasa da Payfix ödeme yöntemi kullanılabilir.
  • Faturalarınızı ödeme aşamasında e- oyun ödeme safhasına kadar birçok farklı alanda finansal işlem adımlarını Payfix ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Maddi durumunuzu kontrol etmek gelirleri ve giderleri incelemek için açık ve anlaşılır bir ara yüz tasarlanmıştır. Dijital ödeme safhalarında tecrübesi olmayan kişiler için dahi oldukça anlaşılır bir alt yapı geliştirilmiştir.

Siz de kısa bir süre içerisinde Payfix işleyişi ve çok daha fazlası ile alakalı olarak bilgi almak için 0850 455 11 11 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Bu şekilde alanında uzman olan temsilciler ile iletişim kurma hakkını da elde edeceksiniz.

Payfix Hesabına Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix hakkında merak edilen bir diğer husus da hesaba yatırım yapma aşamasıdır. Payfix hesabınıza bankanızın internet şubesi, Cepbank ya da ATM üzerinden yatırımınızı tamamlayabilirsiniz. Hesabınıza yapmış olduğunuz yatırım dakikalar içerisinde hesaba yansıyacaktır. Bu alanda işlemlerin aksamasını istemiyorsanız Havale ve EFT işlemleri sırasında işlem açıklaması kısmında Payfix Cüzdan numaranızı yazmayı da unutmamalısınız. Bu numarayı yazmayı unuttuğunuz zaman işlem beklemeden kalacaktır.

Payfix İşlem Hızı

Piyasada aktif olan diğer e-cüzdan yöntemleri ile kıyaslandığı zaman Payfix işlem hızının ne derece üst seviyede olduğu görülmektedir. Payfix sizin için hızlı ve güvenli işlem tamamlamanın adresi olacaktır. Size verilen süre dolmasına rağmen hala para aktarımı tamamlanmadıysa müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir