Home / PayFix Destek / Payfix Hangi Bankalar ile Çalışıyor

Payfix Hangi Bankalar ile Çalışıyor

Payfix Hangi Bankalar ile Çalışıyor

Payfix hangi bankalar ile çalışıyor; Payfix hizmet ağını sadece bazı anlaşmalı bankalar ile sınırlı tutmamıştır. Dilediğiniz banka aracılığı ile gerekli olan tüm yatırım çekim adımlarını tamamlama hakkınız bulunuyor. Bu aşamada illa bir banka hesabına sahip olma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Banka hesabı olmasa dahi kişilerin 13 yaşından büyük olması durumunda Payfix hesabı açma hakkı bulunuyor. Hesabınızı açarak sunulan ödeme avantajlarından istifade edebilirsiniz. Sistemde sunulan tüm hizmet adımlarının Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası denetiminden geçmiş olması da ayrıca güven veren hususlardandır.

Payfix Hesabına Para Yatırma

Payfix hangi bankalar ile çalışıyor; hesaba para yatırma adımlarını dilediğiniz tüm bankalar ile tamamlayabilirsiniz. Bu alanda bir kısıtlama söz konusu değildir.

  • Payfix hesabınıza Cepbank, internet bankacılığı ve ATM üzerinden yatırım yapabilirsiniz.
  • Payfix ödeme kuruluşu hesabınıza aktarılan tutarın anında yansıması ve kullanılır duruma gelmesi için aktif biri sistem geliştirilmiştir.
  • EFT ve havale yöntemleri kullanılırken açıklama kısmına Payfix Cüzdan numaranızı yazmayı unutmamalısınız. Bu numarayı unuttuğunuz zaman hesaba yatırım yansımayacaktır.
  • Yatırım aşamasında ATM kartsız işlem avantajından istifade etme gibi bir hakkınız da bulunuyor. Kartsız işlem üzerinden Payfix’in hangi hesap numarasına yatırım yapmak istiyorsanız onu seçerek IBAN numarasını girmeli ve yatırım sürecini tamamlayabilirsiniz.

Yatırım aşamasını sunulan bu detaylara uygun bir biçimde tamamlamalısınız. Herhangi bir sorun yaşarsanız 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden erişim adımını tamamlama imkanınız da bulunuyor.

Payfix Hesabından Para Çekme

Payfix hangi bankalar ile çalışıyor; para çekme adımını da sorunsuz tamamlama hakkınız bulunuyor. Dakikalar içerisinde Payfix hesabınızda bulunan miktarı anında banka hesabınıza aktarım hakkınız vardır. Bu aşamada tek bir kısıtlama ya da sorun dahi oluşmayacaktır. Para çekim adımı için öncelikle Payfix hesabınıza banka hesap numaranızı kaydetmeniz gerekecektir. Para çekme alanına geldiğinizi zaman banka hesabı ekle butonuna tıklamalı ve daha sonrasında IBAN numarasını yazmalısınız. Bu şekilde sisteme banka hesap numaranız eklenmiş olacaktır. Para çekme adımında ayrıca bir belge talebinde de bulunulmayacaktır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir