Home / PayFix Destek / Payfix Hesap Kapatma

Payfix Hesap Kapatma

Payfix Hesap Kapatma

Payfix Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından onaylanmış bir biçimde hizmet vermektedir. Ödemelerinizi artık tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Fatura ödemeleri de dahil olmak üzere e- oyun ödemelerine kadar her aşamada Payfix hesabınızı kullanma hakkınız bulunuyor. Payfix sisteminde 13 yaşından büyük olan her bireyin hesap sahibi olma ve sunulan tüm bu avantajlardan istifade etme hakkı vardır.

Hesap Kapatma Süreci Nasıl İşler?

Payfix hesap kapatma adımlarını müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek anında tamamlayabilirsiniz. 0850 455 11 11 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak artık Payfix sistemini kullanmak istemediğinizi dile getirmelisiniz. Sistem talebinizi dikkate alacak ve anında gerekli olan hesap kapatma adımlarını tamamlayacaktır. Hesabınızı kapattıktan sonra sisteme daha öncesinde verdiğiniz kimlik ve adres bilgileri ile alakalı da bir sorun meydana gelmeyecektir. Bu bilgiler hesabınızın silinmesinin sonrasında imha edilecektir. BDDK onaylı şekilde hizmet veren Payfix ödeme kuruluşunun sizin kişisel bilgileriniz ya da finansal verilerinizi ile alakalı herhangi bir sorun çıkartması ya da suiistimalde bulunması söz konusu değildir.

Hesabınızı Neden Kapatıyorsunuz?

Payfix hesap kapatma aşamasında ödeme kuruluşu sizden hesabınızı neden kapatmak istediğinizi bildirmenizi de isteyecektir. Bu şekilde kısa bir süre içerisinde hesabınızın neden kapatıldığını bildirerek yaşadığınız bir sorundan kaynaklı ise bunu da bildirmelisiniz. Yaşanan sorunun kısa sürede çözüme kavuşturularak müşterilerin memnun kılınması ve hesabın kapatılmasının önlenmesi için uygun adımlar atılacaktır. Hesabını kapatmakta kararlı olan kişilere ise bir zorluk çıkarılmayacak aynı hesap açma işleminde geçerli olan pratik sistem gibi kapatma aşamasında da bu pratik sistemden istifade edebilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetleri Sistemi Aktif Mi?

Payfix hesap kapatma işlemlerinde iletişim kurmanız gereken müşteri hizmetleri sistemi oldukça aktiftir. Sorulara sorunsuz bir biçimde yanıt bulunmasının yanı sıra müşteri hizmetleri temsilcileri yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi de anında işleme alacaktır. Müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine bu derece önem veren farklı biri platform bulmanız oldukça zor! Ödemelerinizi tek bir hesap üzerinden komisyon ödeme derdi olmadan tamamlayabilirsiniz! Payfix hesap kapatma oranının istatistiki olarak oldukça düşük olduğu da eklenmelidir.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir