Home / PayFix Destek / Payfix Hesap Onaylama

Payfix Hesap Onaylama

Payfix Hesap Onaylama

Payfix hesap onaylama adımında elde edilecek olan işlem avantajları artış gösterecektir. Hesabınızı kendi kimlik ve adres bilgileriniz ile açtıktan sonra onaylama aşamasını banka hesabınızı Payfix hesabı ile eşleştirerek tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda kayıt aşamasında verilen kimlik bilgilerinin onaylanmasının sonrasında hesap doğrulaması da tamamlanmış olacaktır. Payfix hesabınızı açarken sadece kendi verilerinizi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hesabınıza para aktarımı yaparken ya da hesabınızdan para çekerken kendinize ait olan hesapları kullanabilirsiniz. Aksi mümkün değildir. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından onaylanmış bir biçimde hizmet veren bu platform güvenlik önlemleri konusunda kapsamlı bir denetim hizmeti vermektedir.

Hesaba Nasıl Giriş Yapılır?

Payfix hesap onaylama adımının sonrasında hesabınıza giriş yaparak avantajlar ile dolu ödeme seçeneklerinden istifade edebilirsiniz.

  • TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi giriş aşamasında belirtilen alana eksiksiz bir biçimde girmeniz gerekmektedir.
  • Bu verilerin istenen alana girilmesi sırasında harf ya da numara hatası yapıldığı zaman kişilerin giriş adımı ret yanıtı ile karşılaşacaktır.
  • Giriş adımında size birde onay kodu gönderilecektir. Bu şekilde giriş adımı da çift kademeli biri güvenlik denetimine tabi tutulmuş olacaktır.

Bu detaylara dikkat ederek giriş yapılmasının sonrasında fatura ödeme, e- oyun ödemeleri ya da hesaplar arası transfer adımları tamamlanabilir. Konu hakkında herhangi bir kısıtlama yapılmayacaktır. Artık ödeme adımlarını ve finansal işlemlerinizi daha açık anlaşılır şekilde Payfix e-cüzdan sistemi üzerinden tamamlama hakkını elde edeceksiniz.

Payfix Mobile Ara Yüz

Payfix hesap onaylama adımının akabinde sisteme mobile olarak erişim sağlama gibi bir hakkınız da bulunuyor. Mobile ara yüz yüksek verimliliği ve hızlı işletim sistemi ile memnun bırakmaktadır. Payfix dijital cüzdan hesabınızı gelen/giden miktarları anında akıllı telefonunuz üzerinden inceleme adımını tamamlayabilirsiniz. Payfix sistem özellikleri hızlı ve güvenilir yapısı ile memnun bırakırken aynı zamanda kişisel verilerin korunması konusunda da bir marka! Finansal işlemlerinizi kişisel bilgilerinize dair bir endişe duymadan tamamlama imkanınız bulunuyor! Payfix sisteminde akla takılan hususlar olursa 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden konunun uzmanları ile iletişim kurma imkanınız vardır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir