Home / PayFix Destek / Payfix Hesap Silme

Payfix Hesap Silme

Payfix Hesap Silme

Payfix ödeme kuruluşu BDDK onaylı ve denetimlerden geçmiş bir şekilde hizmet verir. Sistem global ve ulusal anlamda sertifikalara da sahiptir. ISO onaylı olması işlem kalitesi hakkında da ipucu sunar. Kayıt adımınızı 13 yaşınızdan büyük olmanız kaidesi ile birkaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Kayıt adımı sonrasında hesap işlem taleplerinizi mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden delege etme fırsatınız bulunuyor. Çağın gereklerine ayak uydurmanız için tüm işlem konforunu sunan bu e-wallet sistemi kişisel verilerin korunması konusunda da oldukça hassastır.

Payfix Hesap Silme Talebi Nasıl Oluşturulur?

Payfix hesap silme adımlarını müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek tamamlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 0850 455 11 11 olarak belirlenmiştir. Müşteri hizmetleri sisteminde iletişim kuracağınız isimlerin konunun uzmanı olması memnuniyet yaratan detayların başında gelmektedir. Payfix hesap kapatma sürecinde öncelikli olarak sistemi neden beğenmediğinizi ya da hesabınızı neden kapatmak istediğinize dair sizden bilgi alınacaktır.

Bu konuda müşteri hizmetlerinin elinden gelen bir durum olursa hesabınızın kapatılmasını engellemek ve memnuniyeti artırmak için gerekli olan tüm adımlar atılacaktır. Payfix ödeme sisteminde müşteri memnuniyeti en büyük öneme sahip olan kıstaslar arasındadır. Hesap açma adımında olduğu gibi hesap silme adımında da kişilerin zorluk yaşamadan taleplerinin yerine getirilmesi sağlanır.

Hesap Silindikten Sonra Kişisel Bilgiler/Belgelere Ne Olur?

Payfix hesap silme aşamasının sonrasında sitede bulunan tüm kişisel bilgi ve belgeler sistemden silinecek imha edilecektir. Hesabınızın silinmesinin akabinde kişisel verileriniz ve finansal datanız için endişe duymanız gerekmiyor. Kişisel verileri koruma kanunu uyarınca hizmet veren bu ödeme kuruluşu finansal işlemleri kusursuz bir güvenlik duvarı ile tamamlamanızı mümkün kılacaktır.

Payfix Müşteri Hizmetleri Sistemi

Payfix hesap silme aşamasında firmanın müşteri hizmetleri sistemi size gerekli olan bilgileri ve yönlendirmeleri sunacaktır. Sadece 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden değil aynı zamanda [email protected] mail adresi üzerinden de bilgilerinizi ulaştırma hakkınız bulunuyor. Payfix ödeme kuruluşundan hizmet almaya yeni başlayan kişilerin SSS başlığını da yakından incelemesi gerekiyor. Bu şekilde sistem işleyişine dair tüm detaylara açık ve anlaşılır şekilde ulaşabilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Girilmiyor

Payfix Girilmiyor Payfix dijital cüzdan seçenekleri arasında hızlı yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. BDDK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir