Home / PayFix Destek / Payfix Hesap

Payfix Hesap

Payfix Hesap

Payfix hesap açma adımını web tarayıcısı ya da mobile ara yüz üzerinden tamamlayabilirsiniz. Bu alanda hangi versiyonun kullanılması gerektiği ile alakalı bir kısıtlama getirilmemiştir. Son dönemlerde artan internet kullanımı ile beraber kişilerin internet ödemeleri de kapsam genişlemesine uğramıştır. Bu nedenle dijital erişime açık olan cüzdan seçeneklerinden istifade etmek daha güvenilir bir alt yapı sunmaktadır.

Hesap Açarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Payfix hesap açma aşaması sırasında kişilerin dikkate alması gereken hususlar;

  • Payfix hesap açma adımlarında adınız, soyadınız, telefon numarası, e-mail adresi girmeniz gerekmektedir.
  • Her birey sadece kendi bilgileri ile kendi adına hesap açabilir. Hesap açma işlemlerinde yaş sınırı ise 13 olarak belirlenmiştir. 13 yaşından büyük olan tüm kişiler hesap açabilir.
  • Hesap sahibi olabilmek için kişilerin banka hesabına sahip olma zorunluluğu da yoktur. Banka hesabını olmasa dahi işlemlerinizi ATM kartsız işlem metodu ile tamamlayarak Payfix avantajlarından istifade edebilirsiniz.

Bu detaylara dikkat ederek ve göz önünde bulundurarak hesabınızı sorunsuz şekilde açabilir ve kullanıma alabilirsiniz. Hesap açım ya da kullanım adımları ile alakalı aklınıza takılan hususlar olursa 0850 455 11 11 numaralı hattı da kullanma hakkınız vardır. Bu hat üzerinden dijital cüzdan sistemine dair tüm detaylara erişim sağlama hakkınız olacaktır.

Payfix Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

Payfix hesap numarasına para yatırma aşamasında dilediğinizi metodu kullanabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinin yanı sıra banka hesabı olmayan kişilerin kendi kimlik bilgileri ile kartsız işlem seçeneklerinden istifade ederek de yatırım adımını tamamlamasına izin verilir. Payfix hesabına yatırım yaparken işlem açıklama kutucuğuna kesinlikle Payfix Cüzdan numarası da eklenmelidir. Bu alanda cüzdan numarası unutulduğu zaman kişilerin hesaplarına ücret geçmeyecek ve işlem askıda bekleyecektir.

Payfix Mobile Ara Yüz

Payfix platformunda açmış olduğunuz hesabınıza mobile sistem üzerinden de erişim sağlama hakkınız bulunuyor. Bu noktada IOS ve Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinden anında hesabınıza göz atabilirsiniz. Yer ve zaman sınırlaması olmadan hesap kontrollerini gerçekleştirebilirsiniz. Payfix mobile sistem özellikleri akıcı işlem yapısı ve kişisel verileri koruyan alt yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir