Home / PayFix Destek / Payfix İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix ile nasıl yatırım yapılır; yatırım ve çekim adımının bu dijital ödeme platformunda dakikalar içerisinde tamamlanması sağlanır. Ödeme adımları için zaman kaybetmeden anında talimatları vererek gerisini Payfix’e bırakabilirsiniz. Ulusal ve uluslar arası onaylı bir şekilde hizmet veren firmada müşteri memnuniyeti ve tüm teknolojik gelişmelere ayak uydurmak en temel firma misyonları arasındadır.

Payfix Hesabınıza Yatırım Nasıl Yapılır?

Payfix ile nasıl yatırım yapılır; kendi hesabınıza sadece size ait olan banka hesapları üzerinden havale ve EFT ile yatırımınızı tamamlayabilirsiniz. Farklı kişilere ait olan hesaplar aracılığı ile yatırım yapma fırsatınız yoktur. Sadece farklı kullanıcıların sizin Payfix hesabınıza kendi Payfix hesapları üzerinden para transferi sağlayabilir.

Kendi hesabınıza yatırım yaparken Cepbank ya da internet şubesini de kullanabilirsiniz. Havale ve EFT işlemlerinde kişilerin açıklama kısmında Payfix cüzdan numarasının yazılması gerekiyor. İşlemin sorunsuz şekilde zamanında tamamlanması için bu numara büyük önem arz eder. Numara yazılmadığı durumlarda işlem askıda kalmaktadır. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak işlemin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Komisyon Tutarı Hakkında İnceleme

Payfix ile nasıl yatırım yapılır; işlemler üzerinden alınan komisyon tutarları da oldukça makuldür.

  • Kişilerin kendi Payfix hesaplarına yatırım yapması durumunda firma bir ücret talep etmeyecektir.
  • Fatura ödeme adımlarında ise 2 TL değerinde kesinti yapılır.
  • Hesaplar arası transferlerde kullanıcılara 5 adet işlem ve 1000 TL şeklinde bir limit koyulmuştur. Aylık 1000 TL ya da 5 adet işlemi aşan bir adım atıldığı zaman %5 oranında komisyon talep edilecektir.

Bu detaylar incelendiği zaman yatırım ve çekim adımlarından, hesaplar arası transferlerden talep edilen miktarın oldukça uygun/piyasanın altında bir seviyede olduğu fark ediliyor.

Payfix Müşteri Hizmetleri Sisteminden Bilgi Alın

Müşteri hizmetleri yapısı Payfix kullanıcılarının aklına takılan herhangi bir husus olmadan sorularına yanıt bulması için özel bir alt yapı ile hizmet vermektedir. Sıra beklemeden 0850 455 11 11 numaralı telefon aracılığıyla konusunun uzmanı site temsilcilerine erişebilirsiniz. Buna alternatif olarak [email protected] mail adresini de kullanma hakkınız bulunuyor.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir