Home / PayFix Destek / Payfix İletişim Numarası

Payfix İletişim Numarası

Payfix İletişim Numarası

Payfix iletişim numarası 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden yetkin müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Payfix firması ülkemizde ve tüm dünyada aktif şekilde kullanılan dijital cüzdan sistemleri arasında yer alıyor. Sunulan hizmet akışı %100 Türkçedir. Global bir marka olmasına rağmen Türkçe dil desteği sunulması ve işlemlerin açık ve anlaşılır şekilde sistem üzerinde belirtilmesi memnuniyet uyandırmaktadır. 13 yaşından büyük olan tüm kişilerin güvenilirliği ile memnun bırakan Payfix firmasında hesap açma hakkı vardır. Ayrıca hesap açmak için acaba aktif banka hesabım olması gerekiyor mu sorusu da sıklıkla geliyor. Payfix hesabı açmak için bir banka hesabı açmanıza gerek yoktur.

Payfix Müşteri Hizmetleri Sistemi

Payfix iletişim numarası olarak belirlenen 0850 455 11 11 numaralı telefonun yanı sıra [email protected] mail adresini de kullanabilirsiniz. Bu mail adresine gönderilen tüm iletilere en geç 24 saat içerisinde gerekli olan yanıt sunulacaktır. Ayrıca iletişim formu da doldurabilirsiniz. Ana sayfada yer alan İletişim butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan iletişim formunda adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, mesajın konusunu ve mesajınızı yazmalısınız. Sunulan bu bilgilerin hemen sonrasında sizin göndermiş olduğunuz mesaja anında yanıt verilmesi sağlanacaktır.

Payfiz Kullanıcı Memnuniyeti ve Yorumları

Payfix iletişim numarası üzerinden sorular ve yorumlarınızın yanı sıra siteye dair olumlu olumsuz değerlendirmelerinizi de iletebilirsiniz. Bu değerlendirmelerin sitenin uzman temsilcileri tarafından yakından inceleneceği de garanti edilmektedir. Kullanıcı memnuniyetine dair gelen yorumlar oldukça olumludur.

  • İşlemlerin tamamlanması için sıra bekleme ya da uzun bir işlem süreci tamamlamak zorunda değilsiniz. Yatırım ve çekim adımlarının tamamı dakikalar içerisinde gerçekleştirilir.
  • Yatırım ve çekim işlemlerinde finansal birikim, kişisel bilgiler ve tüm datalar sorunsuz şekilde koruma altına alınacaktır.
  • Kişisel bilgilerin korunması ve hesabın kişiselliğinin veri koruma kanunu ile muhafaza edilmesi dikkat çekiyor.

Bu detaylar konusunda gelen olumlu yorumlar Payfix firmasının piyasada sahip olduğu yer hakkında da fikir vermektedir. BDDK onaylı olarak hizmet veren sistem kullanıcı memnuniyeti ile de göz dolduran bir hizmet akışı hazırlamıştır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir