Home / PayFix Destek / Payfix İşlem Ücretleri

Payfix İşlem Ücretleri

Payfix İşlem Ücretleri

Payfix Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası onaylı şekilde e-cüzdan alanında yetkin şekilde hizmet veren ödeme kuruluşları arasındadır. 13 yaşından büyük olan her kişinin sistemde hesap açmasına izin verilir. Hesap açmak adına biri banka hesabı sahibi olmak zorunda değilsiniz. Kayıt adımlarınızı mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden tamamlayarak Payfix sisteminin avantajlı hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Komisyon Ücretleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Payfix işlem ücretleri diğer e-cüzdan sistemlerine göre oldukça makul seviyededir. Bu alanda dikkate alınması gereken işlem ücretleri ve komisyonlar şu biçimde sıralanıyor;

  • Kendi Payfix hesabınızdan size ait olan bir banka hesabına para transferi ( para çekme işlemi ) gerçekleştirdiğiniz zaman sizden bir işlem ücret kesintisi de yapılmayacaktır.
  • Payfix hesabınıza banka hesapları üzerinden yatırım yapması kapsamında da bir ücretlendirme uygulanmayacaktır. Kişilerin sadece kendi adlarına kayıtlı olan banka hesapları üzerinden Payfix hesabına yatırım yapılabileceğinin ayrıca bildirilmesi gerekir.
  • Hesaplar arası transferde ana limit 1000 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitin altında kalan yatırımlarda kişilerden biri işlem ücreti talep edilmeyecektir. Her ay 1000 TL değerinde komisyonsuz para aktarım adımını tamamlama hakkınız vardır. Bu tür işlemlerde kesinti oranı %5 olarak belirlenmiştir.
  • Hesaplar arası transfer işlem adedi bağlamında da sınırlamaya tabi tutulmuştur. 5 işlemden sonraki işlemlerde limiti ne olursa olsun %5 oranında işlem ücret kesintisi uygulanır.

Payfix işlem ücretleri kapsamında piyasanın diğer firmalarına göre ne derece kullanıcı dostu bir tutum takındığını net şekilde göstermektedir.

Payfix İşlem Hızı

Payfix işlem hızı oldukça üst seviyededir. Yatırım ve çekim adımlarının aynı zamanda ödemelerin dakikalar içerisinde tamamlanması sağlanır. Müşterilerin klasik banka ödemelerinden daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştireceği bu işlemler kişisel bilgilerin korunması alanında da taviz vermeyecektir!

Payfix Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alın

Payfix işlem ücretleri konusunda ya da ödeme işlemlerinin geneli ile alakalı olarak aklınıza takılan hususlar olursa 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden erişim adımlarını tamamlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri müşterilere 7/24 hizmet vermektedir. Sorularınızın yanıtını bulmak sizin için artık çok daha kolay olacak!

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir