Home / PayFix Destek / Payfix Komisyonlar

Payfix Komisyonlar

Payfix Komisyonlar

Payfix komisyonlar ve işlem ücretleri oldukça makul seviyededir. Ya hiç işlem ücreti talep edilmez ya da çok düşük seviyede işlem ücreti talep edilir. Bu alanda yapılan işlem sayısına göre değişim gösterebilmektedir. Payfix e-cüzdan yöntemi internet üzerinden ödeme adımlarını daha sorunsuz tamamlamanız ve ödeme aşamasını daha sorunsuz kılmanız için fırsat sunmaktadır. Fatura ödemelerinden bahis sitelerine yatırım yapma safhasına kadar Payfix sorunsuz şekilde tamamlanabilir.

Payfix Komisyon Tutarları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Payfix komisyonlar konusunda şu hususların dikkate alınması gerekiyor;

  • Payfiz hesabınıza banka havalesi yöntemi ile yatırım yapılması üzerinden herhangi bir işlem ücret kesintisi yapılmayacaktır. Ücretsiz şekilde yatırım adımları tamamlanabilir.
  • Hesaplar arası transfer de belirli bir sınıra kadar ücretsizdir. 5 kişiden fazla ve 1 ay içerisinde 1000 TLyi aşan bir yatırımın yapılması durumunda %5 oranında komisyon kesintisi tahsil edilecektir.
  • İlk hesaplar arası transfer işlemi olsa dahi tutarın 1000 TLyi aşması durumunda kişilerin %5 oranında komisyon ödemesi istenecektir.
  • Payfix hesabınızda bulunan bakiyeyi sizin adınıza kayıtlı olan farklı bir banka hesabına aktarmanız da tam manası ile ücretsiz şekilde tamamlanacaktır. Bu işlem türünde bir limit ya da üst sınır belirlenmemiştir.
  • Payfix hesabı üzerinden kullanıcıların fatura ödemesi yapması durumunda ise 2 TL değerinde biri kesinti yapılacaktır.

Bu konu başlığı kapsamında daha avantajlı işlem akışından istifade edebilmek için kesinlikle onaylı hesap kullanmanız tavsiye ediliyor. Onaylı hesap kullanımı işlem hızı konusunda daha nitelikli bir alt yapı sunmaktadır. Payfix hesabınızı açtıktan sonra banka hesabınızı sisteme kaydetmeniz ya da hesabınızı açarken vermiş olduğunuz bilgileri onaylamanız Payfix dijital cüzdan sisteminden daha sorunsuz şekilde istifade etmenizi sağlayacaktır.

İşlem Hızı ve Düşük Komisyon Göz Dolduruyor!

Payfix komisyonlar incelendiği zaman düşük komisyon miktarının ayrıca göz doldurduğu da görülmektedir. Diğer firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman Payfix e-cüzdan yapısının hızlı ve pratik olması finansal işlem kontrolünü daha güvenilir kılmaktadır. İşlem hızında bir sorun meydana geldiği zaman ya da size belirtilen zaman diliminde hesaba geçmediği durumlarda anında müşteri hizmetlerine bağlanarak bilgi almalısınız.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir