Home / PayFix Destek / Payfix Kredi Kartı

Payfix Kredi Kartı

Payfix Kredi Kartı

Payfix kredi kartı ile ödeme kabul etmektedir. Payfix hesabınıza kredi kartınız üzerinden yatırım yapabilirsiniz. Bu aşamada yatırım yapılacak olan hesabın size ait olması gerekiri. Farklı kişilerin bankla hesapları üzerinden kendi Payfix hesabınıza aktarım yapma hakkınız bulunmuyor. Kredi kartı kullanımının güvenilirliği ile alakalı bazı endişeleri olan kullanıcılar da bulunuyor. Fakat Payfix dijital cüzdan sistemi kredi kartı bilgilerinin korunması konusunda sorunsuz bir biçimde hizmet vermektedir. Kişisel bilgiler ve finansal dataların korunması konusunda piyasada Payfix kadar güvenilir bir alt yapı oluşturan site sayısının oldukça kısıtlı olduğu da eklenmelidir.

Payfix Hesabına Para Yatırma İşlemleri

Payfix kredi kartı veya banka kartı kullanarak yatırım adımını tamamlayabilirsiniz. Banka hesapları üzerinden Payfix hesabınıza yatırım yaparken herhangi bir komisyon ödemeyeceksiniz. İşlem adedi ya da miktarı konusunda da sınırlama getirilmemiştir. Bu aşamada kişilerin sadece açıklama kısmında Payfix cüzdan numarasını yazmak konusunda hassas olmaları gerekir. Bu numaranın yazılmaması halinde kişilerin yatırımları askıda kalmaktadır. Bu askıda kalan miktarlar da müşteri hizmetleri ile iletişim kurularak işleme sokulabilir.

Payfix İşlem Hızı

Payfix dijital ödeme hizmeti veren diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman işlem hızı bağlamında oldukça nitelikli biri seviyede olduğu görülüyor. İşlem taleplerinin kurallara uygun şekilde oluşturulması durumunda dakikalar içerisinde hesaba aktarım yapılır. Size verilen zaman dilimi içerisinde hesaba aktarım tamamlanmadıysa müşteri hizmetlerinden bilgi alarak sorunun ne olduğu ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri size her alanda yardımcı olmaya devam edecektir. Kullanıcıların yorumları irdelendiği zaman genel olarak işlem hızı konusunda oldukça memnun kaldıkları fark ediliyor. Deneyim sahibi olduktan sonra siz de olumlu olumsuz tüm yorum ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetlerinden Yardım Alın

Payfix kredi kartı kullanımı ya da banka kartları üzerinden yatırım yapılması konusunda müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerinde iletişim kurulacak olan kişilerin alanının uzman temsilcileri olduğu için çözümler de oldukça efektif olacaktır. 7/24 müşteri hizmetleri sistemine erişim adımını tamamlayabilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir