Home / PayFix Destek / Payfix Kullananlar

Payfix Kullananlar

Payfix Kullananlar

Payfix kullananlar dijital cüzdan sistemi hakkında olumlu yorumlarını iletmeye devam ediyor. Payfix aracılığı ile fatura ödeme, internet alışverişleri yapma, bahis sitelerine yatırım yapma gibi adımları dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. TCMB güvencesi ile hizmet vermekte olan bu ödeme kuruluşu kişisel verilerin korunması konusunda da ayrıca büyük bir özen göstermektedir. 13 yaşından büyük olmanız koşulu ile Payfix kullanıcı hesabınızı anında açabilirsiniz. Bu hesaba sahip olmak için ayrıca müstakil bir banka hesabına sahip olama gibi bir koşul bulunmamaktadır.

Payfix Kullanıcı Yorumları Ne Yönde?

Payfix kullananlar tarafından yapılan yorumlarda vurgulanan detaylar şu biçimde sıralanıyor;

  • İşlemlerin sıra beklemeden dakikalar içerisinde tamamlanması dikkat çekiyor. Yatırım ve çekim işlemlerinde sunulan bu hız piyasada rakip tanımıyor.
  • Payfix hesabına para aktarımı sırasında herhangi bir komisyon talep edilmemesi de memnun bırakan detaylardandır.
  • Ödemelerinizi yaparken aynı zamanda Payfix tarafından sunulan avantajlardan istifade etmek de sizi memnun edecektir. Bazı anlaşmalı firmalarda indirimli alışveriş olanakları dahi sunuluyor!

Payfix kullananlar arasına katılmak adına mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden kayıt adımını tamamlayabilirsiniz.  Her üye adayının sadece kendi kimlik verileri üzerinden hesap açmasına olanak tanınır. Ayrıca Payfiix hesabınıza yatırım yapacağınız zaman kullanacağınız banka hesabı da sizin adınıza olmalıdır. Kartsız işlem yapacak olan kişilerin de kendi bilgileri ile bu adımı tamamlaması gerekir. kişisel verilerin doğruluğu ve bu verilerin platformda korunması konusunda oldukça kapsamlı bir alt yapı geliştirilmiştir.

Müşteri Hizmetleri

Payfix kurumsal hizmet sisteminin en önemli parçası olan müşteri hizmetleri de aktiftir. Kullanıcıların sisteme dair memnun kalmadığı ya da aklına takılan bir husus olduğu zaman bunu anında 0850 455 11 11 numaralı hatta bildirme hakları vardır. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri aracılığı ile erişim adımının tamamlanması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Konunun uzmanı temsilciler ile iletişim kurmak sizin için finansal işlemleri daha sorunsuz bir hale getirecektir. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden de sorularınızı iletebilirsiniz. Bu mail adresine gönderilen iletilere 24 saat içerisinde yanıt bulunacaktır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir