Home / PayFix Destek / Payfix Kurumsal

Payfix Kurumsal

Payfix Kurumsal

Payfix kurumsal hizmet veren bir dijital ödeme platformudur. Sistem özelliklerine bakıldığı zaman özellikle denetlemelerden geçerek ve lisanslı bir alt yapı ile hizmet vermesi kullanıcıların güvenliğini de artırıyor. TCMB tarafından belirli aralıklar ile denetlenen bu sistemde güvenliğinize dair bir sorun ya da kişisel verilerin suiistimal edilmesi söz konusu olmayacaktır. Payfix sisteminde kişilerin ödeme adımlarını artık e-wallet üzerinden tek bir çatı altında yapmaları sağlanıyor. E-oyun ödemelerinden bahis sitelerine yapılacak ödemelere kadar her alanda Payfix yüksek güvenliği ile memnun bırakmaya devam etmektedir.

Payfix Kurumsal Hizmet Skalası

Payfix kurumsal ödeme kuruluşu hem bireysel hem de kurumsal düzlemde hizmet verir. Kurumsal alanda vermiş olduğu hizmet seçeneklerinden bazıları;

  • Sanal POS ve Mobil Pos alanında destek sunulmaktadır.
  • Güvenlik riski olmadan sunulan kurumsal finansal destek adımları aynı zamanda Payfix Api ile de bütünleşmiştir.
  • Kurumsal firmaların müşterilerinin tek bir tık ile ödeme yapmasını saplayan Tek Tık ile Tahsilat hizmeti de verilmektedir.

Firmanızın ödeme adımlarının ve finansal durumunun daha net analizler ile ve daha açık/anlaşılır bir işlem akışı ile desteklenmesi için Payfix kurumsal oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Payfix Firma Hizmet Detayları Nelerdir?

Payfix kurumsal hizmet veren ve aynı zamanda ulusal/uluslar arası lisanslara sahip olan nadir dijital ödeme sistemleri arasında yer alıyor. Hizmet detayları ile alakalı dikkate alınması gerekenler;

  • BDDK tarafından onaylanmış olan bu firmada 13 yaşından büyük olan tüm bireylerin bir hesap oluşturma hakkı vardır.
  • Hesabınızı oluştururken kendi bilgilerinizi kullanmanız gerekir. Ayrıca Payfix hesabınıza yatırım yapacağınız süreçte banka hesap bilgilerinin de size ait olması gerekiyor.
  • Farklı kişilerin hesapları üzerinden para aktarımı yapılmasına müsaade edilmez.
  • Ödeme sisteminde onaylı olan hesapların işlem kapasitesinin daha yüksek olduğu da görülmektedir.

Bu hususlar üzerinden sorunsuz şekilde ödemelerinizi yapabilir ve hesaplar arası transferinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplar arası transferlerde ayda 5 adet işlemin geçilmesi ya da 1000 TL sınırının geçilmesi durumunda %5 oranında bir komisyon talep edilecektir. Bu komisyon ödemesi piyasanın en makul seviyeleri arasında yer alıyor.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir