Home / PayFix Destek / Payfix Mesai Saatleri

Payfix Mesai Saatleri

Payfix Mesai Saatleri

Payfix mesai saatleri konusunda bir kısıtlama bulunmuyor; 7/24 işlem gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Ödeme adımlarından yatırım adımlarına kadar her bir işleminizi sorunsuz bir biçimde 7/24 tamamlayabilirsiniz. Mesai saati gibi bir kısıtlamanın olmaması kişilerin elde edecekleri memnuniyeti ve işlem verimliliğini de artırıyor. Dijital çapa ayak uydurmak isteyen kişiler için e-wallet sistemi farklı olumlu boyutları ile kullanan kişilerin yüzlerini güldürüyor.

Payfix Hizmet Detayları Nelerdir?

Payfix mesai saatleri 7/24 aktif ve akıcı bir işlem gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Payfix e-cüzdan yapılanmasında kişilerin sorunsuz bir biçimde ödeme adımlarını şekillendirmesi için mobile ve masaüstü versiyon ile uyumlu, açık/anlaşılır bir site tasarımı geliştirilmiştir. Bu alanda kişilerin yatırım ya da çekim adımlarını tamamlarken şu hususları dikkate almaları gerekiyor;

  • Payfix hesabınıza yatırım yaparken kendi adınıza kayıtlı olan banka hesaplarını kullanmalısınız.
  • Sadece banka hesabınızdan havale ya da EFT ile değil aynı zamanda kartsız işlem ile ATM üzerinden kendi kimlik bilgilerinizi sunarak yatırım adımını tamamlayabilirsiniz.
  • Bu süreçte işlem açıklaması kısmında Payfix cüzdan numarasının yazılması atlanmamalıdır. Aksi takdirde işlem askıda kalacaktır. Müşteri hizmetlerine bildirilerek işlem akışı düzenlenebilir.

Payfix kesintisiz hizmet adımlarının kullanıcı dostu komisyon seviyeleri de memnuniyet yaratmaya devam ediyor. Kişilerin kendi hesaplarına banka hesapları üzerinden yatırım yapması durumunda herhangi bir ücret kesintisi olmayacaktır. Fatura ödemelerinde ise sadece 2 TL değerinde bir işlem ücret kesintisi yapılacaktır. Hesaplar arası transferlerde her üyenin ayda 5 işleme kadar 1000 TL sınırlı bir bedava işlem hakkı vardır. Bu sınırların aşılmasının hemen sonrasında %5 oranında bir komisyon kesintisi yapılır.

Müşteri Hizmetleri Aktifi Midir?

Payfix mesai saatleri müşteri hizmetleri kapsamında da oldukça esnektir. Dijital cüzdan sistemine dair tüm yorumlarınızı ve şikayetlerinizi zaman fark etmeksizin anında müşteri hizmetleri sistemine bildirebilirsiniz. Alanında uzman olan bu temsilcilere erişmek için 0850 455 11 11 hatlı telefonu kullanmanız gerekmektedir. Bu hat üzerinden sorularınızı ilettiğiniz zaman hızlıca yanıt alacaksınız. Ayrıca biri diğer müşteri hizmetleri branşı olan [email protected] mail adresi üzerinden de işlemlerinizi tamamlama hakkınız bulunuyor.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir