Home / PayFix Destek / Payfix Mobil Uygulama

Payfix Mobil Uygulama

Payfix Mobil Uygulama

Payfix mobil uygulama üzerinden de ödeme sistemini ve hesabınızı kontrol etme hakkını vermektedir. sadece masaüstü versiyon üzerinden değil aynı zamanda Google Play Store ya da AppStore üzerinden indirdiğiniz uygulama ile de erişim adımını tamamlayabilirsiniz. Mobile akıllı telefonunuz ya da tabletiniz ile erişim sağlarken kişilerin sadece uygulama kullanma zorunluluğu yoktur. Aynı zamanda cihazdan tarayıcı kullanarak da mobile ara yüze erişim hakkı vardır. Yer ve zaman kısıtlamaları olmadan hesap kontrollerinizi anında tamamlamak için en doğru noktada bulunuyorsunuz.

Mobile Hesap Denetimi

Payfix mobil uygulama kullanılarak hesabınızda tüm Payfix imkanlarından istifade edebilirsiniz.

  • Mobile ara yüz ile fatura ödemeleri, e- oyun ödemeleri, hesaplar arası transferler gibi tüm adımları anında tamamlayabilirsiniz.
  • Mobile sistemde geçerli olan komisyon tutarında da bir değişim olmayacaktır. 1000 TLyi aşan ve ayda 5 işlem sınırını aşan kişilerin hesaplar arası transferlerinde %5 oranında bir komisyon kesintisi yapılacaktır. Masaüstü sistemde de mobile alt yapıda da aynı oran geçerlidir.
  • Hesabınızın genel durumunu, gelir gider dengenizi de açık ve anlaşılır mobile tasarım üzerinden gözden geçirme hakkınız bulunuyor.

Bu detaylara bakıldığı zaman masaüstü versiyondan bir farkı olmadan hatta daha erişilebilir bir şekilde Payfix sistemini kullanacağınız anlaşılıyor. Mobile sistemde cihaz tercihi keskin bir öneme sahiptir.

Payfix Erişimi Sırasında Kullanılacak Cihaz Tercihine Dikkat!

Hesabınıza erişim sağlayacağınız cihaz ve ağ bağlantısının sadece kişisel kullanıma açık olması gerekir. Toplu kullanıma açık olan cihazlarda kişilerin hesap güvenliği ile alakalı sorunlar meydana gelebilir. Aynı zamanda işletim sistemi ya da ağ bağlantısı bağlamında da sorunsuz cihazlar ile erişimin tamamlanması çok daha doğru olacaktır. Teknik unsurlardan kaynaklanan sorunlarda Payfix platformu bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Müşteri Hizmetleri

Payfix mobil uygulama kullanan kişilerin de müşteri hizmetleri sisteminden faydalanma hakkı vardır. Aynı şekilde 0850 455 11 11 numaralı telefon üzerinden alanında uzman olan müşteri hizmetleri temsilcileri ile iletişim kurma hakkınız vardır. Aynı zamanda iletişim formu göndererek de sorunlarınızı ya da sisteme dair değerlendirmelerinizi yetkililere ulaştırabilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir