Home / PayFix Destek / Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri

PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin hizmet veren ve TCMB tarafından denetlenen bir firmadır. Bu alanda artık dijitalleşen çağa ödeme yönteminiz ile de ayak uydurmak isterseniz anında hesap açma adımını tamamlayabilirisiniz. Payfix hesabı oluşturmak için muhakkak 13 yaşından büyük olunması gerekir. Ayrıca Payfix hesabı sahibi olmak için ayrıca bir banka hesabınız olması da gerekmemektedir.

Canlı Destek Hattı ile İletişim Kurun

Payfix müşteri hizmetleri 7/24 aktif şekilde hizmet vermektedir. 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden size sisteme dair her alanda yardımcı olacak müşteri hizmetleri temsilcileri ile erişim sağlayabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulmak sizin için artık daha kolay ve sorunsuz bir hal alacaktır. Payfix ödeme kuruluşunun en temel önceliği kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Bunun için dilediğiniz an ulaşabileceğiniz uzman bir müşteri hizmetleri kadrosunu hazırda tutmaktadır. İletişim adımında sadece sorularınızı değil buna ek olarak sisteme dair yorum ve görüşlerinizi de iletme hakkınız vardır.

Payfix Müşteri Hizmetlerinin Diğer Branşları Nelerdir?

Payfix müşteri hizmetleri iletişim imkanlarından sadece canlı destek ile değil aynı zamanda e-mail adresi ve iletişim formu üzerinden de erişim hakkınız bulunmaktadır. [email protected] mail adresi üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-maillere en geç 24 saat içerisinde dönüş yapılacaktır. Ayrıca iletişim başlığı altında yer alan iletişim formunu doldurarak da şikayetlerinizi, sorunlarınızı ve yorumlarınızı iletebilirsiniz. Bu şekilde çok yönlü bir müşteri hizmetlerinin oluşturulması yetkili isimlere bağlanmak adına sıra beklemeniz sorununu çözüyor. Müşteri hizmetlerinin son branşı da SSS olarak karşımıza çıkıyor. Sistemde en sık sorulan sorular ile alakalı olarak derlenen bu sistem Payfix işleyişine dair en net yanıtı pratik biri açıklama ile almanızı sağlar.

Kullanıcı Yorumları Ne Yönde?

Payfix müşteri hizmetleri sistemine yönlendirilen kullanıcı yorumları olumlu yapısı ile dikkat çekiyor. Özellikle işlem hızı konusunda rakip tanımadığı dile getirilmektedir. İşlem komisyon ücretleri de oldukça düşük olduğu için kullanıcı kitlesinin son dönemlerde büyük bir artış gösterdiği de fark ediliyor. Siz de sistemde tecrübe edindikten sonra yorumlarınızı iletebilirisiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Girilmiyor

Payfix Girilmiyor Payfix dijital cüzdan seçenekleri arasında hızlı yapısı ile memnun bırakmaya devam ediyor. BDDK …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir