Home / PayFix Destek / Payfix Nasıl Kullanılır?

Payfix Nasıl Kullanılır?

Payfix Nasıl Kullanılır?

Payfix nasıl kullanılır; mobile ve masaüstü web tarayıcıları üzerinden e-cüzdan kullanılabilir. Payfix global ve ulusal alanda ses getiren hizmetleri iile güvenilirliğini kanıtlamaya devam ediyor. Artık internet üzerinden yapılacak ödeme işlemlerinin daha pratik ve hızlı bir hal almasını isterseniz TCMB tarafından onaylanmış olan bu firmayı tercih edebilirsiniz. Payfix ödeme sisteminde 13 yaşından büyük olan tüm bireylerin hesap açma ve sunulan avantajlardan istifade etme hakkı vardır. Ayrıca kişilerin Payfix hesabı sahip olması adına bir bankadan hesap açma zorunluluğu da bulunmuyor. Bir bankada hesabınız olmasa dahi Payfix sitesine kayıt olabilirsiniz.

Payfix Hesabına Nasıl Yatırım Yapılır?

Payfix nasıl kullanılır; hesabınıza yatırım yapmak ile ilk adımı atabilirsiniz. Yatırımınızı yaparken sorun yaşamamak adına dikkat etmeniz gerekenler;

  • Yatırım adımlarını Cepbank, internet şubesi, QR Kod gibi yöntemler ile Havale ve EFT seçenekleri üzerinden tamamlayabilirsiniz.
  • Payfix hesabınıza banka hesabınızdan ya da ATM kartsız işlemler üzerinden yatırım yapılmasında bir komisyon kesintisi uygulanmaz. Komisyon kesintisi olmadan Payfix hesabınıza dilediğiniz tutarı yatırabilirsiniz.
  • Yatırım adımının asıl püf noktası kişilerin yatırım aşamasında işlem açıklama kısmına Payfix cüzdan numarasını yazmasıdır. Bu numara yazılmadığı zaman yatırım adımı sekteye uğramaktadır.

Bu detaylara dikkat edilerek dakikalar içerisinde hesabınıza para aktarımınızı tamamlayabilirsiniz. Size verilen zaman aralığı dolmasına rağmen hala para hesaba geçmemiş ise bu konuda anında müşteri hizmetlerinden yardım alın. Müşteri hizmetlerine 0850 455 11 11 numaralı hat üzerinden erişim sağlanabilir. Konunun uzmanları işlem sorununun sebebini ve çözüm yolunu size bildirecektir.

Payfix Hesabından Nasıl Para Çekilir?

Payfix nasıl kullanılır; Payfix hesabınızda bulunan tutarı kolaylıkla kendi banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu işlemi uygulayabilmek için Payfix hesabınızda banka hesabınızın tanımlı olması gerekir. Payfix hesabınıza giriş yaptıktan sonra para çekme butonuna tıklamalısınız. Para çekme butonuna tıklamanızın sonrasında banka hesabı ekle aşamasına geçilmelidir. Sizden eklemek istediğiniz hesabın IBAN numarası istenecektir. Girmiş olduğunuz bilgiler doğru ise anında hesabınız eklenecektir. Her iki hesabın da kişilerin kendine ait olması ve kendi özgün bilgileri ile açılmış olması gerekir.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir