Home / PayFix Destek / Payfix Numara Değiştirme

Payfix Numara Değiştirme

Payfix Numara Değiştirme

Payfix ödeme kuruluşu size güvenilir ve pratik bir dijital cüzdan sisteminden istifade etme hakkını sunmaktadır. Ödeme adımları ve para transferlerini Payfix üzerinden oldukça makul komisyonlar ödeyerek ya da ücretsizi biri biçimde 7/24 tamamlayabilirsiniz. Sisteme mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden erişim hakkınız da vardır. Bu alanda bir kısıtlama getirilmemiştir. Her iki ara yüz de açık ve anlaşılır yapısı ile finansal işlemleri daha sorunsuz kılmaktadır.

Payfix Hesabına Tanımlı Cep Telefonu Numarası Nasıl Değiştirilir?

Payfix numara değiştirme adımları direkt olarak hesaba erişim sağlayarak ya da 0850 455 11 11 numaralı müşteri hizmetleri sistemini arayarak tamamlanabilmektedir. Müşteri hizmetlerini ararken muhakkak eski telefon numarası kullanılarak arama adımının tamamlanması gerekir. Payfix müşteri hizmetleri yeni telefon numaranıza bir teyit kodu gönderecek ve bu şekilde gerekli olan numara değişim adımı tamamlanacaktır.

Payfix Hesap Bilgilerine Dikkat!

Payfix numara değiştirme aşamasında ve diğer tüm hesap işlemlerinde kişisel bilgilerin güvenliğine büyük önem verilmektedir. Dijital sistemleri kullanırken kişisel bilgilerin güvenliği ile alakalı olarak biri sorun meydana gelmemesi için kapsamlı bir güvenlik sistemi geliştirilmiştir. Ayrıca sunulan hizmetlerin her bir adımının Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından onaylanmış olması ve BDDK tarafından da denetlenmiş olması göz doldurmaktadır. Sunulan finansal işlemlerde ne finansal veriler ne de kişisel bilgiler bağlamında bir suiistimal meydana gelmeyecektir.

Payfix Giriş Adımları Nasıl Tamamlanır?

Payfix numara değiştirme aşamasının sonrasında vermiş olduğunuz telefon numarasına bir onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodu üzerinden giriş adımının son safhasını da tamamlamış olursunuz. Kısa bir süre içerisine giriş adımını mobile sistem ya da masaüstü ara yüz ile tamamlama hakkınız bulunuyor. TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizi belirtilen alana yazmalı ve giriş butonuna tıklamalısınız. Girişin son güvenlik adımı olarak güvenlik kodu sistemde aktif olan telefon numarasına gönderilecektir. Bu şekilde onay kodunu da yazarak Payfix sisteminin açık ve anlaşılır ara yüzünden istifade etmeye başlayabilirsiniz. Payfix kullanıcı dostu ara yüzü ile kayıt adımından girişe ve finansal ödeme kademelerine kadar güvenliği temel kıstas olarak belirlemiştir.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir