Home / PayFix Destek / Payfix Para Çekme Süresi

Payfix Para Çekme Süresi

Payfix Para Çekme Süresi

Payfix dijital cüzdan sistemi Merkez Bankası ve BDDK onaylı şekilde hizmet vermektedir. Yatırım, çekim ve ödeme adımlarında herhangi bir sorun meydana gelmeden mali akış sağlanabilir. Payfix para çekme süresi oldukça kısadır. İşlem adımlarını firmanın belirttiği şekilde tamamlamanız durumunda dakikalar içerisinde para çekme adımının tamamlanması sağlanacaktır. Payfix para çekme adımlarında işlem hızında sorun olmaması için kişilerin talep gönderirken kullandıkları cihazın ve ağ bağlantısının da efektif olmasına dikkat etmeleri gerekir.

Para Çekme İşlemi Nasıl Tamamlanır?

Payfix para çekme süresi; işlem dakikalar içerisinde herhangi bir zorluk ile karşılaşmadan tamamlanacaktır. Para çekme adımlarını sorunsuz tamamlamak için şu püf noktalarına dikkat etmelisiniz;

  • Payfix hesabınızdan para çekmek için öncelikli olarak Payfix hesabınıza banka hesap numaranızı kayıt etmeniz gerekir.
  • Payfix hesabınıza giriş yaptıktan sonra para çek butonuna tıklamalı ve hesap ekle alanına tıklamalısınız.
  • Bu şekilde karşınıza IBAN numaranızı girmeniz için bir alan açılacaktır. Bu alana eklemek istediğiniz hesabınızın IBAN numarasını girmeniz gerekir.
  • Sisteme girmiş olduğunuz bilgiler doğru ise anında hesap ekleme adımı tamamlanacaktır. Bu şekilde çekim adımı sorunsuz tamamlanır. Ayrıca hesabını ekleyen kişilerin Payfix sisteminden daha avantajlı şekilde istifade edeceği de belirtilmelidir.

Para çekme işlemleri sırasında bir kesinti de yapılmayacaktır. Dijital cüzdan kullanımının çok daha avantajlı bir hale gelmesi için minimum komisyon kesintisi ile işleyen bir sistem geliştirilmiştir.

Para Çekme İşlemlerini Mobile Olarak Tamamlayın!

Para çekme işlem adımlarını dilerseniz mobile olarak tamamlama hakkınız da bulunuyor. Mobile sistem özellikleri sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde uygulama ya da tarayıcı üzerinden erişim adımını şekillendirebilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetlerinden Bilgi Alın

Payfix para çekme süresi konusunda size verilen zaman dilimi dolmasına rağmen hala çekim işlemi tamamlanmadıysa anında müşteri hizmetleri ile iletişim kurmanız gerekmektedir. 0850 455 11 11 numaralı telefon üzerinden alanında uzman olan müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilir ve sorunu bildirebilirsiniz. Kullanıcıların iletişim kuracakları isimlerin Payfix’in nitelikli yetkilileri olmaları sebebi ile sorunun çözümü oldukça hızlı olacaktır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir