Home / PayFix Destek / Payfix Para Yükleme

Payfix Para Yükleme

Payfix Para Yükleme

Payfix yeni nesil dijital cüzdan sistemidir. Kişilerin pratik bir şekilde ödemelerini tek bir kanaldan yapmasını sağlayacak ve bu sürede güvenliği de maksimum seviyede tutacak bir alt yapı geliştirilmiştir. Payfix para yükleme sistemi pratik ve hızlıdır. Dijital sisteme para yüklemek isteyen kişilerin takip etmesi gereken adımlar;

  • Payfix dijital cüzdanınıza para yüklerken bankanızın web şubesini, Cepbank, Havale ve EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz.
  • Bu yöntemlerin yanı sıra ATM üzerinden kartsız işlem özelliklerini kullanarak da yatırım adımınızı tamamlayabilirsiniz.
  • Göndermiş olduğunuz para anında Payfix hesabınıza yansıyacaktır.
  • Payfix dijital cüzdanınıza yükleme yaparken sorun yaşamamak için hangi yöntemi kullanırsanız kullanın işlem açıklaması kısmına Payfix Cüzdan numarasını yazmayı unutmamalısınız.

Bu detaylara dikkat ederek para yükleme adımını tamamlayabilirsiniz.

Payfix Cüzdan Numaramı Yazmayı Unuttum Ne Yapmalıyım?

Payfix para yükleme aşamasında işlem açıklaması kısmına Payfix Cüzdan numarasınız yazmayı unutan kişilerin işlemi bekleme aşamasında takılı kalacaktır. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek açıklama yazmayı unuttuğunuzu dile getirebilirsiniz. 0850 455 11 11 numarası üzerinden yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Konusunda uzman olan temsilciler size yaşanan sorun ile alakalı gerekli olan desteği sunacaktır. BDDK ve Merkez Bankası tarafından denetimlerden geçirilmiş olan bu firmada yatırmış olduğunuz tutarın kötüye kullanımı ya da boşa gitmesi söz konusu değildir.

Yatırım Kaç Dakika İçerisinde Hesaba Geçer?

Payfix para yükleme aşamasında yatırım dakikalar içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. Bakiye aktarımı sebebi ile ödemelerin yarıda kalmaması için oldukça hızlı ve güvenilir bir sistem oluşturulmuştur. Para aktarımını bu derece sorunsuz ve hızlı şekilde tamamlayan site sayısının oldukça kısıtlı olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekiyor. İşlem hızına dair yapılan kullanıcı yorumları da memnun bırakmaktadır. Siz de işlemlerinizi tamamladıktan ve kartınıza gerekli olan yükleme adımlarından sonra olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Payfix Mobile Uygulama

Para yükleme işlemlerini mobile olarak da tamamlayabilirsiniz. Payfix sistemi mobile ara yüzü ile de memnun bırakmaya devam ediyor. Siz de IOS ya da Android işletim sisitemine sahip olan telefonlarınız/tabletleriniz ile erişimi tamamlayabilirsiniz.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir