Home / PayFix Destek / Payfix QR Code

Payfix QR Code

Payfix QR Code

Payfix QR code ile de ödeme almaktadır. Payfiix hesabınıza sorunsuz şekilde QR Code yöntemini kullanarak yatırım yapabilir ve daha sonrasında Payfix üzerinden ödemelerinizi delege edebilirsiniz. Sistem verimliliği güvenilir yapısı ile dikkat çekerken aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası onaylı olması ile de ödeme kuruluşu olarak lisanslı olduğunu yansıtmaktadır. Kayıt adımlarını mobile ya da masaüstü sistem üzerinden tamamlayarak Payfix avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Payfix Hesabınıza Nasıl Para Yatırılır?

Payfix QR code ile kendi hesabınıza yatırım adımlarından tamamlayabilmek için kişilerin şu hususlara dikkat etmesi gerekir;

  • Payfix hesabınıza yatırım adımlarını tamamlarken sadece kendinize ait olan hesapları kullanmanız gerekmektedir. Farklı kişilerin banka hesaplarından Payfix hesabınıza aktarım yapılmasına izin verilmez.
  • Yatırım adımı tamamlanırken açıklama kısmında muhakkak Payfix cüzdan numarasına yer verilmelidir. Bu Payfix cüzdan numarası işlemin sorunsuz şekilde hesaba tanımlanmasını sağlar.

Açıklama kısmında Payfix cüzdan kodunu yazmayı unutan kişilerin müşteri hizmetlerine bağlanması gerekiyor. 0850 455 11 11 numaralı telefon ile konunun uzmanı yetkili isimler ile iletişim kurabilirsiniz. Bu şekilde sorularınıza yanıt bulabilir ve askıda bekleyen işleminizin çözümlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Payfiz Hesabına Yatırım Yapılırken Komisyon Kesintisi Yapılır Mı?

Payfix QR code ile kendi hesabınıza yatırım yaparken sizden herhangi bir komisyon kesintisi yapılmaz. Komisyon kesintisi yapılmadığı gibi aynı zamanda yatırımlarınız ile sunulan ek avantajlardan da istifade edebilirsiniz. Sunulan sistem özellikleri sadece QR yönteminde değil aynı zamanda Payfix hesabınıza yatırım yapılan hiçbir yönteminde komisyon talep etmeyecektir. İşlem hızı da bahsedilmesi gereken detaylar arasında bulunuyor. İşlemlerin anında hesaba tanımlanması için özel bir teknik alt yapı geliştirilmiştir.

Payfix QR Sistemi Temassız İşlem Fırsatı

Son dönemlerde temassız ödeme yöntemlerinin çok daha sık tercih edildiği fark edilmektedir. Bu aşamada QR kod sadece bir kod okutma ve temel bilgileri firma adımının sonrasında işlemin tamamlanmasını sağlar. Finansal işlemlerinizi Payfix ile tek bir çatı altında incelemeye alırken aynı zamanda finansal gelir ve giderleri inceleme imkanını da elde edebilirsinizi. QR sistem Payfix kullanımını daha nitelikli kılacaktır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir