Home / PayFix Destek / Payfix Telefon

Payfix Telefon

Payfix Telefon

Payfix ulusal ve uluslar arası düzlemde güvenilirliği ile bilinen ISO sertifikası ile göz dolduran biri dijital cüzdan sistemidir. Ödeme adımlarının güvenilir şekilde tamamlanırken aynı zamanda kişisel bilgilerin koruma altına alındığı kusursuz bir alt yapı geliştirilmiştir. Kayıt adımlarını tamamlayarak Payfix avantajlı ödeme aşamasından istifade edebilirsiniz.

Payfix Müşterilerin Telefon Numarasını Talep Eder Mi?

Payfix telefon ve e-mail bilgilerinizi kayıt aşamasında talep edecektir. Kayıt aşamasında adınız, soyadınız, adres bilgileriniz, doğum tarihi gibi detaylar da istenir. Her bireyin sadece kendi kimlik verilerini kullanarak Payfix dijital cüzdan hesap açma adımlarını tamamlamasına izin verilir. Ayrıca bu hesabı açabilmek için aktif bir banka hesabı sahibi olmanız da gerekmiyor.

Payfix hesabınızı açtıktan sonra mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden erişim adımlarınızı tamamlama fırsatını elde edebilirsiniz. Giriş adımında TC kimlik numarası ve şifre bilgilerinizin istenen alana girilmesinin sonrasında sistemde kayıtlı telefon numaranıza bir de onay kodu gönderilecektir. Bu onay kodu belirtilen alana eksiksiz girilmelidir. Bu şekilde Payfix hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Payfix Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Payfix telefon numarası 0850 455 11 11 olarak belirlenmiştir. Alanında uzman olan müşteri hizmetleri temsilcileri ile 7/24 iletişim kurabilirisiniz. Para yatırma ve çekme işlemleri de dahil olmak üzere birçok farklı alanda müşteri hizmetleri üzerinden bilgi alma hakkınız vardır. Müşteri hizmetlerine sadece sorularınızı değil aynı zamanda sisteme dair olumlu olumsuz yorum ve değerlendirmelerinizi de iletme imkanınız bulunuyor. Payfix kullanıcı yorumlarını aktif şekilde inceleyen bir alt yapı geliştirmiştir.

Payfix Sıkça Sorulan Sorular

Payfix telefon numarasının yanı sıra SSS başlığı üzerinden de gerekli olan bilgileri alma hakkınız vardır. Özellikle dijital cüzdan kullanımına dair temel hususlar hakkında SSS başlığı altında birçok faydalı bilgiye erişeceksiniz. Hesap açma, kapatma, komisyonlar ve limitlere dair tüm bilgiler tarafınıza SSS başlığı altında sunulacaktır. Sisteme dair biri sorunuz olmasa dahi dijital cüzdan işleyişlini daha yakından irdelemek isterseniz bu konu başlıklarına bir göz atmalısınız. Finansal işlem akışını anlamlandırmak müşteriler için bu şekilde daha kolay olacaktır.

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir