Home / PayFix Destek / Payfix Türkiye

Payfix Türkiye

Payfix Türkiye

Payfix Türkiye hizmet akışı TCMB ve BDDK denetimlerinden geçirilmiş, onay almıştır. Dijital cüzdan sistemi olarak da tanımlanan bu sistem kapsamında kişilerin özellikle internet ödeme adımlarında daha güvenilir bir alt yapıdan faydalanmaları mümkün kılınır. Payfix ulusal ve uluslar arası minvalde sıklıkla kullanılmakta ve sahip olduğu ISO sertifikası ile de göz doldurmaktadır. 13 yaşından büyük olan her bireyin bu güvenilir dijital cüzdan firmasında hesap açmasına izin verilmektedir.

Hesap Açma Adımının Püf Noktaları Nelerdir?

Payfix Türkiye firmasında hesap açarken ya da işlemlerinizi tamamlarken zorluk yaşamamanız için içerik %100 Türkçe biçimde sunulmaktadır. Hesabınızı açarken sunulan bilgiler size ait olmalıdır. Sistemde iletişim bilgilerinin güncel ve doğru şekilde kayıtlı olduğundan emin olmalısınız. Onay kodu ve doğrulama işlemleri bu iletişim seçenekleri üzerinden tamamlanır. Kayıt adımında TC kimlik numaranız ile eşleştireceğiniz şifrenizi belirlemelisiniz. Bu kombinasyon ile dijital cüzdan hesabınıza giriş yapmanız sağlanır. Açılan Payfix hesabı yalnızca bireysel kullanım için tasarlanmıştır.

Payfix Avantajları Nelerdir?

Payfix Türkiye avantajları ödeme adımlarını daha seçkin biri hale getiriyor.

  • Payfix ödeme işlemleri dakikalar içerisinde tamamlanır. Finansal işlem hızı konusunda piyasada rakip tanımamaktadır.
  • Kişisel bilgilerin ve finansal dataların koruma altına alınması konusunda oldukça hassas bir sistem geliştirilmiştir. Finansal adımları tamamlarken kişisel bilgilerinizin korunacağı garantisi verilmektedir.
  • Payfix hesabı sahibi olmak için bir banka hesabı sahibi olmanın koşul olarak getirilmemesi de memnun bırakıyor. Banka hesabınız olmasa da ödeme avantajlarından istifade edebilirsiniz.
  • Payfix komisyon tutarı ya çok düşük ya da tamamen sıfırlanmıştır. Örneğin kişilerin kendi Payfix hesaplarına para transferleri sırasında bir ücret ödemeleri gerekmektedir.

Bu avantajlardan dilerseniz mobile dilerseniz de masaüstü sistem üzerinden kullanabilirsiniz. Her iki sistem de açık ve anlaşılır tasarımı ile dijital ödeme alanında tecrübe sahibi olmayan kişileri dahi memnun bırakmaktadır.

Payfix Hesap Kapatma

Payfix hesap açma adımında olduğu gibi kapatma sürecinde de müşteri dostudur. Payfix müşterilerinin hesap kapatma taleplerini 0850 455 11 11 numaralı hatta iletmeleri gerekmektedir. Sistem sizden hesabınızı neden kapatmak istediğiniz ile alakalı gerekçe isteyecek ve daha sonrasında işlemi tamamlayacaktır.

 

About Admin

Check Also

Payfix Müşteri Hizmetleri

Payfix Müşteri Hizmetleri PayFix Elektronik Para Ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. dijital cüzdan alanında en yetkin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir